O nás

Meditačné centrum

Meditačné centrum bolo založené v roku 2018 a odvtedy sa tam konajú meditácie, workshopy a semináre ktoré pomáhajú k sebarozvoju.  Meditačný workshop je najobsadenejší a najžiadanejší, po ňom nový workshop cleansing. V tichom , príjemnom  a rodinnom prostredí sa pracuje veľmi dobre.

Príjemné rodinné prostredie

V tichom, príjemnom a rodinnom prostredí sa pracuje veľmi dobre. Centrum je zrekonštuovaný a prispôsobený rodinný dom slúžiaci k tomuto účelu.

100% Vybavený

Nachádza sa tam veľká meditačná miestnosť, kuchynka s občerstvením, učebňa na teóriu a sociálne zariadenie.

Harmonické prostredie

Je tam veľmi harmonické prostredie susediace s lesíkom určené pre prácu na osobnom raste. Úzky kontakt s prírodou umožňuje aj prácu v exteriéry.

Spoznajte ma

Iveta Seresova

Za posledných 10 rokov som  absolvovala velke množstvo kurzov na sebarozvoj. Celý môj život je jeden velký transformacný proces. Podnikám v oblasti kozmetiky už 22 rokov a moja práca mi prináša veľké množstvo rozhovorov s mojimi klientkami, Vo veľmi mladom veku som prišla o rodičov a súrodencov, čo spôsobilo veľkú expanziu sebarozvoja.  Na základe vlastných zažitých skusenosti, používam  overené  techniky na harmonizáciu tela, duše a mysle. Počas tohoto obdobia som sprostredkovala stovky terapií a organizovala meditácie a meditačne workshopy. Mám odkúšané velke množstvo technik na harmonizaciu a stisenie mysle, ktoré su velmi jednoduche a účinné. Jedine stíšená myseľ nám prináša do života pokoj a harmóniu, Pokiaľ máme  hlavu zaplnenú veľkým množstvom informácií a emotívne prežívame udalosti dňa, stíšená myseľ je oslobodzujúca a uvoľnuje naše napätie. Pravidelným upratovaním si svojej hlavy a myšlienok sa stávame viac intuitívnym človekom. Ved´aj na upratanom stole sa lepšie orientujeme a takto je to aj s našou hlavou, pokiaľ sa potrebujeme rozhodnúť, odpoved´máme rýchlejšie po ruke. Pripravila som workshopy na harmonizáciu tela duše a mysle.

PREČO PRÍSŤ NA

Workshopy

PREZRITE SI WORKSHOPY